top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תגונית פורת

מולד לבנה בסרטן בצמידות לסיריוס

סיריוס, שנמצא בקבוצת הכלב הגדול, הוא אחד כוכבי השבת הקרובים ביותר לשמש, והבהיר מכולם. התרגום של שמו הוא "הזוהר".

סיריוס קדוש לרוב התרבויות הקדומות. מייצג את ראשו של "הכלב הגדול"

באכדית העתיקה הוא נקרא קאסיסטה, שפירושו המנהיג והנסיך.

בימים קדומים כוכבי השבת שמשו כשעון עבור מחזורי חקלאות וטקסים דתיים שונים. הכוכבים בישרו מתי הדלתא תוצף, מתי ירדו גשמים ומתי זמן הזריעה או הקציר.

הופעתו של סיריוס "הודיעה" על הגאות המתקרבת ממש כמו נביחת הכלב המבשרת על בוא אדונו. כך גם קיבלו הכלבים במצרים מעמד של כבוד והפכו לבני בית.

למעשה השנה המצרית החלה עם זריחתו של סיריוס לפני השמש, סמוך ליום הארוך ביותר בשנה. הופעתו המחודשת הייתה לאחר שנעדר משמי הלילה במשך כ70 ימים.

סיריוס הוא אחד מכוכבי השבת המעטים שאפשר לראות גם באור היום. הקדמונים האמינו שאורו מתמזג עם אור השמש ובכך מביא לחום הכבד של הקיץ, וכך קראו לימות הקיץ החמים במיוחד "ימי הכלב", מושג שנשמר עד ימינו. במקורות כתוב: "הוא נובח להבה, משתולל עם האש שלו ומכפיל את החום הבוער של השמש."


האלה המצרית איזיס נחשבה להתגלמות האלוהית של הכוכב סיריוס. איזיס, אלת הרפואה, הקסם והטבע במיתולוגיה המצרית, מתוארת באמנות כאישה צעירה עם כוכב מחומש על ראשה. (האח שלה אוזיריס מקושר לקבוצת הכוכבים של אוריון)

איזיס משלה במחזורי החיים והמוות, ובעלה אנוביס היה מסוגל להלך בין העולמות.

בתרבויות רבות האמינו שסיריוס הוא שער לאלים, יכול להביא מסרים מעולמות אחרים. דרכו עוברות נשמות המתים בדרכן להמשך מסען.

סיריוס מספר על שאיפות גבוהות, נותן כבוד, שם טוב, עושר, תשוקה עזה ולהט, נאמנות ומסירות, רצון טוב וחסד של בני אדם ושל הרוחות.

כאשר הוא ממוקם בצורה תומכת במפת הלידה הוא מבטיח תהילה, כבוד ועושר. הוא יכול גם להמליך מלכים או להביא למקום של שליטה וניהול.

סיריוס בשילוב עם השמש או כאשר ממוקם היטב נמצא במפות של אישים חשובים ומפורסמים רבים. כוכב של דמויות משמעותיות בתחומים שונים של עשייה.

סיריוס קשור גם לכישרונות יצירתיים, אבל לצידו יש אזהרה שייתכן שיש עוצמות פנימיות שקשה לנהל בבטחה.

הוא גם יכול להביא עימו פתיל קצר וגאווה שעלולה לעלות ביוקר. מספר גם על נטייה לשמור טינה, וסכנה של נשיכות כלבים.


בנוסף, יש התייחסות לסיריוס בתור השמש הרוחנית שלנו. מסייע להעלות אותנו לרמות גבוהות יותר של מודעות רוחנית. בעזרתו חיי היום יום מקבלים משמעות מקודשת. הבנה שלפעולות הקטנות של האינדיבידואל ישנה השפעה גדולה על הקולקטיב.

מדבר על חיפוש אחר נצחיות- גם בעזרת האש של היצירתיות. מבקש למצוא דרכים להוציא את הדחף היצירתי דרך עיסוק בנושאים פרקטים. הקדשת האנרגיה לתחום גדול ורחב. יש מוטיבציה ליצור שלמות בעשייה. כך שמה שיצרנו ישקף את הצורך שלנו במצוינות.

כאשר השמש באזור של סיריוס זה זמן מאפשר להתחבר לאנרגיה מתדר גבוה, להשתמש בה לטובת השראה, יוזמות שאנחנו רוצים למנף, פיתוח המצאות והעצמת האינטואיציה.

האנרגיה של מזל סרטן מעלה את נושאי ההזנה, הבית והמשפחה, מבקשת ריפוי רגשי לאחר תקופת התכנסות וקושי.

אמן והצמידות המיטיבה הזו תפתח את השער של הלבבות, ונזכה לראות את כל החטופים חוזרים אלינו במהרה


133 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page