אודות

נולדתי עם השם גונית, הטומן בחובו את גווני הצבע, ומילדות סוד הצבע מרתק אותי. לאורך השנים חוקרת את סודות הצביעה הטבעית וההדפס הבוטני - קשובה לעולם הצומח העוטף אותנו, חווה את קסמו וכוחו של הטבע בשינויי העונות.

משקולות נולי האריגה מהוות אבני דרך בחיי. עוד בתור ילדה באזור ירושלים מצאתי משקולות אבן של נולים בשיטוטי בין הגבעות.
את ביתי הקמתי ביודפת השוכנת בלב הגליל. יודפת העתיקה היוותה מרכז אריגה גדול ביותר בא"י לפני כאלפיים שנה, ומשקולות הנולים הפזורות במקום מהוות תזכורת לחיים ששקקו במקום ומסמנות לי את נתיב חיי.

האריגה שלי שואבת השראה ממסורות עתיקות שרווחו בארצנו, ביניהן האריגה על נול המשקולות, נול קרקע ואריגת קלפים, אותה אני חוקרת ומפתחת למקומות חדשים, מכניסה רוח חדשה לתוכה.

ביודפת הקמתי מרכז פעיל לאריגה, טוויה ולצביעה טבעית, המהווה מרחב קסום ללימוד המלאכות הקדומות. במסגרת הפעילות בגליל יוצרות נשים יהודיות וערביות אי של שלום. 

במקביל, תהליך האמהות המדהים הביא אותי לעולם האסטרולוגיה, מתוך הבנה שכל אחד מביא לעולם הזה מתנת שמיים שייחודית רק לו. למדתי אצל מגוון מורים מדהימים בארץ ובחו"ל, העמקתי באסטרולוגיה על בסיס זרמים שונים- התפתחותית, הלניסטית עתיקה, חזותית והוררית של מפות שאלה. תודה מיוחדת למורי שפתחו לפני עולמות רחבים- מוריס פרננדז, מיכאל אופק, מגי אדם, גיא מטרסו, כריס ברנן, אונר וברנדט בריידי. השילוב בין הגישות השונות מהווה בסיס לקורסי האסטרולוגיה ולייעוץ אסטרולוגי שאני נותנת לאנשים, ככלי להתפתחות ולניווט בצמתי החיים.

בתחושתי החוט שנטווה בין נופי הגליל מחבר בין עבר להווה ולעתיד, בין ארץ לשמים, קורא ליצירה אנושית משותפת, פרי הפסיפס התרבותי העשיר המרכיב את אזורינו.

יצירת קשר